Fotograf Ślubny Pszczyna

Są momenty podczas ślubu, które z biegiem czasu mogą stać się trochę zapomniane, często zapominamy najważniejsze szczegóły, które nam towarzyszyły podczas najważniejszego dnia w naszym życiu. Jak temu zapobiec, by można było do nich wrócić w wtedy kiedy przyjdzie nam na to tylko ochota? Najlepszą pamiątką powrotu do najpiękniejszych chwil w życiu są niewątpliwie są zdjęcia ślubne, fotografie na których utrwalone są wyjątkowe wspomnienia waszego ślubu i wesela, uczucia, które wam towarzyszyły, wyszukane stroje - garnitur czy suknia ślubna, uśmiechnięte twarze zaproszonych gości czy wystrój kościoła i sali weselnej.

Fotografia Ślubna Pszczyna - wyjątkowe wesele w Pszczynie

Jako fotograf ślubny mam przyjemność uwieczniać najważniejsze momenty waszego życia, cieszę się gdy widzę jak jesteście szczęśliwi i zakochani. Maluje  światłem obrazy waszych najpiękniejszych chwil, łzy szczęścia, które tworzą wyjątkowy i wzruszający klimat. Skupiam się na uśmiechach waszych gości weselnych. Fotografuje przyjaciół i rodzinę - ludzi, którzy często na waszym ślubie spotykają się po latach a wtedy relacje i emocję między nimi są na prawdę ogromne. Do waszego ślubu podchodzę bardzo osobiście, zawsze chcę przeżywać ten dzień razem z Wami. Jako fotograf ślubny, w pełni oddaję się w tym dniu Wam, jako Młodej Parze. Chcę by zawsze cechował mnie profesjonalizm i całkowite zaangażowanie.

Zdjęcia ślubne w Pszczynie

Gdy fotografuję wasz ślub - budując reportaż ślubny, chcę by moja obecność była niemal nie wyczuwalna. Reportaż ślubny rozpoczynam przygotowaniami u Młodej Pani po czym fotografuję ślub w kościele czy urzędzie stanu cywilnego. Jeżeli macie taką potrzebę mogę być również fotografem na Waszym kawalerskim czy Panieńskim. Często przyszła młoda para decyduje się na sesję narzeczeńską - jest to idealna okazja by "poćwiczyć" pozowanie do zdjęć plenerowych.  Podczas przygotowań u Panny Młodej uwieczniam chwile kiedy kobieta zamienia się w cudowną księżniczkę - wymarzoną żonę dla pana młodego. Ślub w kościele czy urzędzie stanu cywilnego czy też ślub w plenerze zapewnia nam chwile pełne uniesień dla waszych rodziców,  świadków czy gości weselnych. Zazwyczaj już kilka dni po waszym ślubie wybieramy się na sesję ślubną w plenerze. W niedalekich okolicach Pszczyny mamy wiele miejsc na to by stworzyć oryginalną sesję w plenerze. Musicie mieć na uwadze to że Wasz ślub to dla mnie to wyjątkowe przeżycie. Jestem zawsze bardzo zaangażowany, a zdjęcia ślubne wykonuje tak jak by to był mój własny ślub.

Fotograf na wesele Pszczyna

Zabawa weselna to zazwyczaj bardzo dynamiczne i oryginalne kadry. Jako fotograf ślubny będąc na waszym weselu robię zdjęcia tam, gdzie to tylko jest możliwe, chcę byście mieli pamiątkę tego jak wyśmienicie bawili się Wasi goście. Fotografuję waszych gości, ich wspólne relacje niejednokrotnie przepijając toast za wasze zdrowie, dyskusję w kuluarach czy  uściski i najlepsze życzenia. Podczas waszego wesela są bardzo ważne momenty jak pierwszy taniec, krojenie weselnego tortu czy wzruszające podziękowania dla rodziców i dziadków. Jeżeli szukasz fotografa ślubnego na twój ślub i wesela nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszam Serdecznie przyszłe pary młode z Pszczyny i okolic. Będzie dla mnie Wielkim zaszczytem to że będę mógł zostać fotografem na Waszym ślubie i weselu.

Fotograf Ślubny Pszczyna - ile kosztuje reportaż ślubny ?

Trzeba zauważyć, że wybranie usług fotografa ślubnego nie będzie prostym zadaniem. Warto jednak wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii, które mogą ułatwiać podjęcie dobrej decyzji. Pierwsza sprawa to poszukiwanie osób z odpowiednim doświadczeniem. Dodatkowo wskazane będzie wybranie fotografa w okolicach Pszczyny, z którym będzie można osobiście się spotkać. Na spotkaniu będzie można porozmawiać o tym jak wyobrażacie sobie reportaż ślubny i będzie okazja do tego, by skonfrontować to również z umiejętnościami i doświadczeniem fotografa. Ma to istotne znaczenie więc takie spotkanie zawsze znacząco ułatwi dalszą współpracę. Sprawdzić można również profile w portalach społecznościowych, gdzie będzie okazja do tego, by zobaczyć jak usługi są oceniane, będzie można również zobaczyć przykładowe zdjęcie wykonane przez takiego fotografa. Doskonałego specjalistę, który jest profesjonalistą będzie można poznać również po tym, że na spotkaniu zaprezentuje swoje portfolio, będzie można zobaczyć przykładowe ślubne reportaże. Wiele osób przy wyborze usług kieruje się ceną, jednak nie jest to najlepszy kierunek. Trzeba pamiętać, że zdjęcia ślubne powinny być wyjątkową pamiątką i bardzo istotne będzie stworzenie ich w taki sposób, by jakość była kluczowa. Dlatego nie warto na nich oszczędzać. W trakcie spotkania z fotografem warto zadawać wszystkie pytania jakie się nasuną, by wyjść z tego spotkania z jak największą ilością informacji, które mogą mieć znaczenie. Jeśli wybieracie fotografa warto zdecydować się na osobę, w towarzystwie której będziecie czuli się swobodnie, staramy się to zapewnić, zachęcamy do kontaktu, chętnie doradzimy i podpowiemy jak przygotować doskonały reportaż z wyjątkowego dnia zaślubin.

Fotografia ślubna, sesje ślubne, sesje narzeczeńskie. Fotografujemy na Śląsku oraz całym południu Polski (okolice Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Katowic, Bielska-Białej, Pszczyny, Żor, Jastrzębia Zdroju, Cieszyna, Gliwic, Rudy Śląskiej, Zakopanego) ale odległość nie jest dla nas problemem aby wykonać dla Ciebie najlepszy reportaż. Jeśli poszukujesz fotografa to sprawdź koniecznie naszą ofertę.

  • w-facebook

2013-2020 © FOTOSTERIA

FOTOSTERIA  | WODZISŁAW ŚLĄSKI | POLAND | (+48) 536-762-781 | biuro@fotosteria.pl