Fotografia ślubna, sesje ślubne, sesje narzeczeńskie. Fotografujemy na Śląsku oraz całym południu Polski (okolice Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Katowic, Bielska-Białej, Pszczyny, Żor, Jastrzębia Zdroju, Cieszyna, Gliwic, Rudy Śląskiej, Zakopanego) ale odległość nie jest dla nas problemem aby wykonać dla Ciebie najlepszy reportaż. Jeśli poszukujesz fotografa to sprawdź koniecznie naszą ofertę.

  • w-facebook

2013-2020 © FOTOSTERIA

FOTOSTERIA  | WODZISŁAW ŚLĄSKI | POLAND | (+48) 536-762-781 | biuro@fotosteria.pl

Fotografia Ślubna Pszczyna

Są momenty podczas ślubu, które z biegiem czasu mogą stać się trochę zapomniane, często zapominamy najważniejsze szczegóły, które nam towarzyszyły podczas najważniejszego dnia w naszym życiu. Jak temu zapobiec, by można było do nich wrócić w wtedy kiedy przyjdzie nam na to tylko ochota? Najlepszą pamiątką powrotu do najpiękniejszych chwil w życiu są niewątpliwie są zdjęcia ślubne, fotografie na których utrwalone są wyjątkowe wspomnienia waszego ślubu i wesela, uczucia, które wam towarzyszyły, wyszukane stroje - garnitur czy suknia ślubna, uśmiechnięte twarze zaproszonych gości czy wystrój kościoła i sali weselnej.

Fotografia Ślubna Pszczyna - wyjątkowe wesele w Pszczynie

Jako fotograf ślubny mam przyjemność uwieczniać najważniejsze momenty waszego życia, cieszę się gdy widzę jak jesteście szczęśliwi i zakochani. Maluje  światłem obrazy waszych najpiękniejszych chwil, łzy szczęścia, które tworzą wyjątkowy i wzruszający klimat. Skupiam się na uśmiechach waszych gości weselnych. Fotografuje przyjaciół i rodzinę - ludzi, którzy często na waszym ślubie spotykają się po latach a wtedy relacje i emocję między nimi są na prawdę ogromne. Do waszego ślubu podchodzę bardzo osobiście, zawsze chcę przeżywać ten dzień razem z Wami. Jako fotograf ślubny, w pełni oddaję się w tym dniu Wam, jako Młodej Parze. Chcę by zawsze cechował mnie profesjonalizm i całkowite zaangażowanie.

Zdjęcia ślubne Pszczyna

Gdy fotografuję wasz ślub - budując reportaż ślubny, chcę by moja obecność była niemal nie wyczuwalna. Reportaż ślubny rozpoczynam przygotowaniami u Młodej Pani po czym fotografuję ślub w kościele czy urzędzie stanu cywilnego. Jeżeli macie taką potrzebę mogę być również fotografem na Waszym kawalerskim czy Panieńskim. Często przyszła młoda para decyduje się na sesję narzeczeńską - jest to idealna okazja by "poćwiczyć" pozowanie do zdjęć plenerowych.  Podczas przygotowań u Panny Młodej uwieczniam chwile kiedy kobieta zamienia się w cudowną księżniczkę - wymarzoną żonę dla pana młodego. Ślub w kościele czy urzędzie stanu cywilnego czy też ślub w plenerze zapewnia nam chwile pełne uniesień dla waszych rodziców,  świadków czy gości weselnych. Zazwyczaj już kilka dni po waszym ślubie wybieramy się na sesję ślubną w plenerze. W niedalekich okolicach Pszczyny mamy wiele miejsc na to by stworzyć oryginalną sesję w plenerze. Musicie mieć na uwadze to że Wasz ślub to dla mnie to wyjątkowe przeżycie. Jestem zawsze bardzo zaangażowany, a zdjęcia ślubne wykonuje tak jak by to był mój własny ślub.

Fotograf na wesele Pszczyna

Zabawa weselna to zazwyczaj bardzo dynamiczne i oryginalne kadry. Jako fotograf ślubny będąc na waszym weselu robię zdjęcia tam, gdzie to tylko jest możliwe, chcę byście mieli pamiątkę tego jak wyśmienicie bawili się Wasi goście. Fotografuję waszych gości, ich wspólne relacje niejednokrotnie przepijając toast za wasze zdrowie, dyskusję w kuluarach czy  uściski i najlepsze życzenia. Podczas waszego wesela są bardzo ważne momenty jak pierwszy taniec, krojenie weselnego tortu czy wzruszające podziękowania dla rodziców i dziadków. Jeżeli szukasz fotografa ślubnego na twój ślub i wesela nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszam Serdecznie przyszłe pary młode z Pszczyny i okolic. Będzie dla mnie Wielkim zaszczytem to że będę mógł zostać fotografem na Waszym ślubie i weselu.

Fotograf ślubny Pszczyna

Będąc na etapie poszukiwań fotografa ślubnego, zapraszam serdecznie was na spotkanie w moim biurze. Bardzo chętnie pokażę ci albumy, fotoksiążki oraz ślubne akcesoria, które przygotowałem specjalnie dla Ciebie. Podczas picia kawy zawsze ustalam szczegóły współpracy to jak ma wyglądać zlecenie oraz dobieramy pakiet wedle życzeń Młodej Pary.