1/2

GALERIA ŚLUBNA

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
- ZOBACZ -

FOTOGRAFIA ŚLUBNA ŚLĄSK GALERIA

Zobacz kilka z ostatnich ślubów oraz sesji ślubnych. Podczas ślubu i wesela staramy się być "niezauważalnymi", tak aby nie przeszkadzać nowożeńcom i najbliższym w najważniejszych chwilach w życiu. Zawsze dajemy z siebie jak najwięcej by wasze zdjęcia miały charakter i atmosferę wesela na lata.

GALERIA ZDJĘĆ ŚLUBNYCH

Galeria ślubna zazwyczaj rozpoczyna się od przygotowań, potem przychodzi czas na ślub w kościele czy w Urzędzie Stanu Cywilnego, zdjęcia z wesela oraz pleneru ślubnego. W naszym portfolio znajdziesz zdjęcia ślubne z takie jakie sobie wymarzysz . Jeśli zainteresowały Cię nasze zdjęcia i chcesz sprawdzić szczegóły oferty fotografii ślubnej to wejdź tutaj: OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ.

                                      
REPORTAŻ ŚLUBNY - ZDJĘCIA Z REPORTAŻU

Reportaż ślubny to bardzo ważna i wartościowa pamiątka z dnia ślubu i wesela. Zdjęcia, które się w nim znajdują tworzą wyjątkową historię  o Was i Waszych bliskich na długie lata - Tworząc reportaż ślubny zawsze kładziemy wielki nacisk na najważniejsze momenty takie jak: zakładanie obrączek, przysięgę małżeńską, pierwszy taniec itd. Fotografia ślubna będzie dobrym reportażem tylko wtedy kiedy przebieg Waszego ślubu i wesela nie będzie wyreżyserowany. Taki reportaż ślubny, przedstawi Waszą prawdziwą historię, która przywoła wspomnienia przez długie lata.

                                                  
SESJA PLENEROWA

Czy warto wybrać  się na plener Ślubny? Zdjęcia ślubne w plenerze to wspaniała okazja do stworzenia kontynuacji reportażu ślubnego. O tym czy taki plener się odbędzie zdecydujecie sami. Plener ślubny w górach, zdjęcia ślubne nad morzem czy sesja ślubna w mieście – Wybór należeć będzie tylko do Was. Mając na uwadze Wasze upodobania, zaproponujemy Wam wyszukane miejsca na plener ślubny. Jeśli już macie swoje wybrane miejsce bądź marzą Wam się konkretne ujęcia z takich miejsc, koniecznie o tym nam powiedzcie - Wasze zdanie bardzo się liczy. Na plener ślubny w dniu innym warto wybrać się w miejsce, w którym bardzo chcecie mieć zrobioną sesję ślubną. Sesja musi pokazać w pełni Wasze osobistości możemy zrobić sesję ślubną w lesie, ruinach zamku czy na szczycie ulubione góry - to zależeć będzie tylko od Was.

                                      
ZDJĘCIA ŚLUBNE W TATRACH I BESKIDACH

Ostatnio bardzo popularne są wyjazdy w góry na plener ślubny.  Tatry czy Beskidy to idealne miejsce na zdjęcia ślubne. Można zapytać dlaczego te miejsca cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Wyjątkowa natura, bliskość przyrody i zapierające dech krajobrazy z pewnością urozmaicą ślubne fotografie.  W naszych okolicach jest co najmniej kilka możliwości realizacji pleneru ślubnego. Można pojechać  w  zielone i przepiękne Beskidy, czy wysokie budzące zachwyt Tatry, ale również można odwiedzić cudowne Pieniny, gdzie równie piękna jest Panorama Tatr. Nasze Polskie Góry są zdecydowanie najbardziej urokliwe i co najważniejsze w zasięgu ręki.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY SPRAWDZIĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU:

SPRAWDŹ WOLNY TERMIN | ZAPYTAJ O CENĘ

Masz do nas pytanie ? Interesuje się cena usługi, napisz do nas : biuro@fotosteria.pl
Czekamy też na państwa pod numerem telefonu:  (+48) 536-762-781
 

 

 

Fotografia ślubna, sesje ślubne, sesje narzeczeńskie. Fotografujemy na Śląsku oraz całym południu Polski (okolice Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Katowic, Bielska-Białej, Pszczyny, Żor, Jastrzębia Zdroju, Cieszyna, Gliwic, Rudy Śląskiej, Zakopanego) ale odległość nie jest dla nas problemem aby wykonać dla Ciebie najlepszy reportaż. Jeśli poszukujesz fotografa to sprawdź koniecznie naszą ofertę.

  • w-facebook

2013-2020 © FOTOSTERIA

FOTOSTERIA  | WODZISŁAW ŚLĄSKI | POLAND | (+48) 536-762-781 | biuro@fotosteria.pl