Gościniec Nałęże Ślub i Wesele w plenerze

Na ten ślub i wesele w nasza młoda para czekała ponad dwa lata. Nowożeńcy czasu na przygotowanie się to tej uroczystości mieli ponad 24 miesiące, by dokładnie zaplanować swój ślub. Będąc w naszym biurze jeszcze nie wiedzieli jak dokładnie zorganizować ślub plenerowy oraz wesele w Gościńcu Nałęże. Zobacz historię Justyny i Pawła.

Gościniec Nałęże Ślub w Plenerze

Ślub w plenerze w Gościńcu Nałęże to marzenie wielu przyszłych młodych par. Niestety terminy weekendowe w sezonie letnim, co za tym idzie w wysokim sezonie ślubnym są oczywiście ograniczone. To sprawia że wolny termin na ślub plenerowy w Gościńcu Nałęże jest na wagę złota. Liczba par decydujących się na ślub plenerowy w Polsce stale rośnie o czym nie tylko świadczą statystyki ale również ilość reportaży ślubnych wykonywanych przez fotografów. Uroczystość zaślubin w tym wydaniu dla Justyny i Pawła to było marzenie życia. Taki ślub ma swoje plusy i minusy na szczęście tych drugich jest zdecydowanie mniej. Największym zmartwieniem dla nowożeńców była pogoda, która to na samym początku serwowała żar z nieba po czym 10 minut przed rozpoczęciem ślubu lunęło srogim letnim deszczem. Całe szczęście zła aura nie trwała długo i uroczystość odbyła się w przepięknej pogodnej górskiej scenerii.

Jako fotograf ślubny staram się zawsze podejść bardzo profesjonalnie do powierzonego mi zadania, by dyskretnie bez poczucia obecności fotografa być z nowożeńcami przez cały najważniejszy dzień w ich życiu. Ślubna historia naszych zakochanych rozpoczęła się podczas przygotowań. Potem przyszedł czas na zaślubiny i cudowne wesele w Gościńcu Nałęże w Jaworzu. P.s Nawet drona dyskretnie udało przemycić się w niebo - by można było to wszystko zobaczyć z góry.

Będąc z "młodymi" w tym przepięknym i wyjątkowym dniu zwracam szczególną uwagę na to by utrwalić niezapomniane chwile. Fotografuję z sercem wzruszenie gości, bo ci zwykle okazują wiele fantastycznych emocji. Zdjęcia dla młodej pary robię po to były wspaniałą pamiątką dla każdego na długie lata. Goście ? goście mogą po wykonaniu zlecenia skorzystać z galerii w panelu klienta, gdzie będą czekać na nich do pobrania zdjęcia, które zostaną również pamiątką na długie lata. Każdy reportaż jest dla mnie indywidualną historią, która zawsze jest inna, ciekawa i budzi wiele emocji.

Gościniec Nałęże Wesele w Góralskim Stylu

W  Gościńcu Nałęże wystrój ma swój niesamowity klimat, zdjęcia z wesela w tym miejscu - mają w sobie to "coś". Goście są pod wielkim wrażeniem tego miejsca to widać po ich nastrojach i tym jak się bawią. Ślub w góralskim stylu w Gościńcu Nałęże to możliwość nie tylko dla ludzi z gór czyli prościej GÓRALI ! Zazwyczaj na takie wesela największą chęć mają ludzie z wielkich miast, pary, które pragną czegoś innego niż wszyscy. Często ta decyzja uwarunkowana jest miłością go gór, częstymi wizytami w górach - tak też było w przypadku Justyny i Pawła.  W Gościńcu Nałęże słyszy się piękny szum górskiego potoku, podczas ślubu w plenerze obserwujemy piękne szczyty Beskidów otaczające dolinę w której wybudowany jest Gościniec Nałęże.

Zdjęcia ślubne Jaworze - Gościniec Szumny

Czy wiecie o tym że Gościniec Nałęże nosi również nazwę Gościniec Szumny ?
Zatem mając już wesele w Gościńcu Szumnym w Jaworzu ciekawym pomysłem zrobienia sesji w plenerze w dniu ślubu są na pewno okoliczne góry, które zapewniają niesamowity klimat zdjęć. Mając możliwość zorganizowania transportu samochodem terenowym bez problemu można dotrzeć na Błatnię - góra ta cieszy się wspaniałym widokiem na okolice. Poniżej w galerii znajduje się kilka zdjęć z ślubu i wesela w tym wspaniałym miejscu.

Fotografia ślubna, sesje ślubne, sesje narzeczeńskie. Fotografujemy na Śląsku oraz całym południu Polski (okolice Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Katowic, Bielska-Białej, Pszczyny, Żor, Jastrzębia Zdroju, Cieszyna, Gliwic, Rudy Śląskiej, Zakopanego) ale odległość nie jest dla nas problemem aby wykonać dla Ciebie najlepszy reportaż. Jeśli poszukujesz fotografa to sprawdź koniecznie naszą ofertę.

  • w-facebook

2013-2020 © FOTOSTERIA

FOTOSTERIA  | WODZISŁAW ŚLĄSKI | POLAND | (+48) 536-762-781 | biuro@fotosteria.pl