HOTEL ALPIN WESELE W SZCZYRKU

Szczyrk w pachnącej latem scenerii? Proszę bardzo. Nie ma nic piękniejszego niż wesele dobrze klimatyzowanym Hotelu Alpin w Szczyrku, gdy na zewnątrz ogarnia nas skwar letniego nieba. Ten malowniczo położony hotel, leży w samym sercu "Stolicy Polskich Wesel" jaką jest Szczyrk.  A jeśli będziecie mieć okazję organizacji swojego wesela w tym miejscu – zapewniamy, będziecie w pełni zadowoleni.  Mieliśmy to szczęście, że jeden z czerwcowych ślubów w 2019 roku fotografowaliśmy właśnie tam.  Było wspaniale, wręcz można śmiało powiedzieć że na najwyższym poziomie. Jeśli jeszcze zastanawiacie się jaką salę na wesele w okolicach Bielska Białej wybrać – w 100% polecamy  Hotel Alpin w Szczyrku.

Hotel Alpin - Ekskluzywne miejsce na wesele

Hotel Alpin jest stworzony przez doświadczonych ludzi z branży weselnej i oferuje wszystko o czym może zamarzyć para młoda. Piękne, przestronne  i ciepłe wnętrza. Sala weselna wyposażona jest w wygodne krzesła i stoły, z elegancką zastawą , która robi ogromne wrażenie. Da się odczuć, że obsługa dba  o każdy detal. Dzięki temu całokształt jest powalający. Lokal w całości jest bardzo przytulny i gość weselny czuje się w nim bardzo dobrze. Wielkie przeszklenia na sali weselnej, pozwalają podziwiać piękną panoramę gór z Skrzycznem na czele. Do okola hotelu nienaganna czystość i wzorowy porządek . W tym miejscu nic nie jest przypadkowe. Każda część hotelu i sali weselnej została skrupulatnie przemyślana i dopasowana do potrzeb par młodych. W dodatku Młoda Para ma do dyspozycji gości kilkadziesiąt miejsc noclegowych.

Hotel Alpin to idealne miejsce na ślub i wesele ?

O tym aspekcie doskonale wiedzą Ewelina i Marcin. Nie da się ukryć, że bardzo ucieszył nas fakt realizacji reportażu ślubnego w Szczyrku. Szczególnie, że liczyliśmy na wspaniałą pogodę, o którą jak sami dobrze wiecie ciężko czasami nawet latem w naszym kraju, jednak tu mogliśmy cieszyć się idealnym światłem, które to zawsze doskonale gra na zdjęciach - a to było nam bardzo potrzebne. No i ten hotel ! Alpin w Szczyrku :) Wszystko to zapowiadało piękne wesele w sezonie ślubnym 2019. Ewelina i Marcin przygotowali bezkonkurencyjnie swój dzień ślubu. Było bardzo dostojnie, w wyjątkowym ponadczasowym wydaniu. Piękny wzruszający ślub w Kościele św. Jakuba w Szczyrku, a potem wystawne przyjęcie weselne..

Wesele w Szczyrku - czy wesela w tym mieście stają się coraz modniejsze ?

Może zwróciliście już na to uwagę, ale coraz więcej par decyduje się na wesele w Szczyrku. Jeszcze kilka lat temu uroczystości tam kojarzone były raczej z przyjęciami tylko dla bardzo bogatych ;)  A dziś ? – ważne jest tylko by udało się zaklepać dobry termin, bo z tym ponoć ciężko. Szczególnie, gdy para upodoba sobie salę weselną a ta najbliższy termin wolny w sezonie letnim, ma za dwa, jak nie za trzy lata. Co zrobić, by tyle nie czekać? Ślub poza sezonem letnim w Hotelu Alpin będzie zarówno wyjątkowy jak ten w samym środku lata ! Dużo fotografujemy i to miejsce przypadło nam bardzo do gustu. Już teraz zapraszamy Was do obejrzenia, krótkiego ślubnego reportażu z wesela w Hotelu Alpin.
P.S Zwróćcie uwagę na nocną panoramę Szczyrku wykonaną z drona :)

Zdjęcia ślubne w Szczyrku i okolicach

Szczyrk  to wspaniałe miejsce, idealna lokalizacja do wykonania reportażu ze ślubu i wesela, a także sesji ślubnej w plenerze. W tym malowniczym miasteczku dominuje klimat gór, który pozwala fotografowi popisać się pięknymi zdjęciami. Dodatkowym autem Wesela w Szczyrku jest to iż na sesję w plenerze można wybrać się również do okolicznego Żywca czy Wisły. Jednak będą już w samym Szczyrku na weselu w Hotelu Alpin, grzechem było by nie skorzystać z możliwości wyjechania koleją na szczyt Skrzycznego, gdzie widok powala z nóg.

Zapraszamy do galerii zdjęć przedstawiających wesele w Hotelu Aplin

SPRAWDŹ WOLNY TERMIN | ZAPYTAJ O CENĘ

Masz do nas pytanie ? Interesuje się cena usługi, napisz do nas : biuro@fotosteria.pl
Czekamy też na państwa pod numerem telefonu:  (+48) 536-762-781
 

 

 

Kliknij i zobacz inne nasze artykuły dotyczące fotografii ślubnej i organizacji wesela:

Fotografia ślubna, sesje ślubne, sesje narzeczeńskie. Fotografujemy na Śląsku oraz całym południu Polski (okolice Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Katowic, Bielska-Białej, Pszczyny, Żor, Jastrzębia Zdroju, Cieszyna, Gliwic, Rudy Śląskiej, Zakopanego) ale odległość nie jest dla nas problemem aby wykonać dla Ciebie najlepszy reportaż. Jeśli poszukujesz fotografa to sprawdź koniecznie naszą ofertę.

  • w-facebook

2013-2020 © FOTOSTERIA

FOTOSTERIA  | WODZISŁAW ŚLĄSKI | POLAND | (+48) 536-762-781 | biuro@fotosteria.pl