fbpx

Copyright © 2023 - Fotosteria - Fotografia Ślubna
ASPEKT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KRS0001010244 NIP6312709800

Polityka Prywatności

Promocja numer 1

ALWAYS GRAB THE OPPORTUNITY

Description for this block. Use this space for describing your block. Any text will do. Description for this block. You can use this space for describing your block.

Button

FOTOGRAF ŚLUBNY PSZCZYNA

Fotograf ślubny Pszczyna. Jako fotograf ślubny. wiem i mam tę świadomość, że są momenty podczas ślubu, które z biegiem czasu mogą stać się trochę zapomniane, często zapominamy najważniejsze szczegóły, które nam towarzyszyły podczas najważniejszego dnia w naszym życiu. Jak temu zapobiec, by można było do nich wrócić, wtedy kiedy przyjdzie nam na to tylko ochota?

SPRAWDŹ TERMIN I CENĘ

Najlepszą pamiątką powrotu do najpiękniejszych chwil w życiu są niewątpliwie zdjęcia ślubne, fotografie, na których utrwalone są wyjątkowe wspomnienia waszego ślubu i wesela. Będąc na tej stronie, zapewne szukasz Fotografa ślubnego w Pszczynie. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, w której znajdziecie 3 pakiety reportażu ślubnego.

ZOBACZ NASZE WYBRANE ZDJĘCIA ŚLUBNE

FOTOGRAFIA ŚLUBNA PSZCZYNA – WYBIERZ FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

Jako fotograf ślubny z okolic Pszczyny mam przyjemność uwieczniać najważniejsze momenty waszego życia, cieszę się, gdy widzę, jak jesteście szczęśliwi i zakochani. To wspaniałe być Waszym fotografem ślubnym. Cieszę się, że mogę liczyć na Wasze zaufanie. Fotograf ślubny zatrzymuje w zdjęciach chwile wyjątkowe dla Was. Skupiam się na uśmiechach waszych gości weselnych oraz Was samych.

Fotografuje waszych bliskich i znajomych, czy też przyjaciół — ludzi, którzy często towarzyszą Wam już przez długie lata. Będąc fotografem ślubnym, do każdego ślubu podchodzę bardzo osobiście. Dla mnie to bardzo ważna rola być fotografem na Waszym ślubie uczestniczyć w tak bardzo ważnym dla Was wydarzeniu. Jako fotograf ślubny Pszczyna, w pełni oddaję się w tym dniu Wam, jako Młodej Parze. Zapewniam Was, że zawsze cechuje mnie profesjonalizm i całkowite zaangażowanie.

Fotograf ślubny Pszczyna – Galeria zdjęć

Fotograf ślubny Pszczyna
Fotograf ślubny Pszczyna
Fotograf ślubny Pszczyna
Fotograf ślubny Pszczyna

ZDJĘCIA ŚLUBNE W PSZCZYNIE

Gdy fotografuję wasz ślub — tworzę reportaż ślubny, chcę by moja obecność, była niemal niewyczuwalna. Reportaż ślubny rozpoczynam przygotowaniami u Młodej Panny. Po czym fotografuję ślub w kościele czy urzędzie stanu cywilnego. Często przyszła młoda para decyduje się na sesję narzeczeńską — jest to idealna okazja, by „poćwiczyć” pozowanie do zdjęć plenerowych. Podczas przygotowań fotografuję szczegóły rodzinnego domu.

Chwile te podczas przygotowań są bardzo wyjątkowe, często widać jak bardzo wzruszają się rodzice, świadkowie czy Wy sami. Ślub w kościele czy urzędzie stanu cywilnego, czy też ślub w plenerze zapewnia nam chwile pełne uniesień dla waszych gości weselnych. Jeżeli tylko czas i sprawy organizacyjne nam na to pozwalają, kilka dni po ślubie wybieramy się na zdjęcia w plenerze. W niedalekich okolicach Pszczyny mamy wiele miejsc na to, by stworzyć oryginalną sesję ślubną w plenerze.

Musicie mieć na uwadze to, że Wasz ślub to dla mnie to wyjątkowe przeżycie. Jestem zawsze bardzo zaangażowany, a zdjęcia ślubne wykonuje tak, jak by to był mój własny ślub. Chcę być dla Was najlepszym fotografem ślubnym w Pszczynie.

POZNAJ OPINIE NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

To piszą o nas, nasi zadowoleni klienci. Dokładamy wszelakich starań, by każdy klient powracał do nas.

Doskonała
Na podstawie 31 opinii
Marcin Ostatkiewicz
Marcin Ostatkiewicz
2022-10-30
Łukasz to świetny fotograf , ma naprawdę profesjonalne podejście . Miły , pomocny , kreatywny dobrze się z nim współpracuje . Polecam
Karolina Serwotka
Karolina Serwotka
2022-10-30
Serdecznie polecam Łukasza jeśli chodzi o fotografie ślubną super pomysły profesjonalizm i fantastyczna jakość zdjęć !
Sebastian Maciaszek
Sebastian Maciaszek
2022-10-21
Fantastyczne zdjęcia i super kontakt. Fotograf godny polecenia. Dziękujemy jeszcze raz ?
Magdalena Płonka
Magdalena Płonka
2022-10-08
Fotograf godny polecenia! Stały kontakt, doradztwo i pomocność na najwyższym poziomie! Podczas współpracy z Łukaszem nie czuliśmy skrępowania, a sama atmosfera na sesjach sprawia, że zdjęcia wychodzą mega naturalnie. W dniu ślubu czuć było jego wsparcie i zaufanie, że zdjęcia będą super. I tak też jest! Galeria zrobiła na nas ogromne wrażenie. Oczekiwania spełnione w 100%!
Dawid Płonka
Dawid Płonka
2022-10-08
Serdecznie polecam Łukasza. Robi niesamowitą robotę przy dobrej zabawie. Przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej jak i z samego wesela wyszły super. Bardzo dobry kontakt i podejście do klienta.
Michał Kopczyński
Michał Kopczyński
2022-10-07
Polecam z całego serca. Świetne podejście fotografa do organizacji wesela, pomoc w razie każdego problemu, i stały kontakt telefoniczny lub mailowy. Same zdjęcia bardzo dobrze wykonane, naturalne. Fotograf widzi co dzieje ię na sali i potrafi złapać naprawdę piękne chwile w tak ważnym dniu jakim jest ślub oraz wesele. Fotograf na ślub TYLKO Fotosteria.
Adrianna Nowak
Adrianna Nowak
2022-10-06
Polecam Fotosterie, piękne zdjęcia mamy pamiątkę na całe życie. Sympatyczna obsługa, bardzo mili ludzie.
Patrycja Wiencek
Patrycja Wiencek
2022-09-08
Z całego serca polecam Łukasza jako fotografa, innego fotografa nie wyobrażam sobie na naszym ślubie. Zdjęcia przepiękne, współpraca na wysokim poziomie ❤️
romek9991
romek9991
2022-09-08
Najlepszy fotograf, super wykonane zdjęcia, mega współpraca
Marza Wrzodzia
Marza Wrzodzia
2022-08-28
Polecam Łukasza ! Pomimo małego przyjęcia , zdjęcia wyglądają na dużą imprezę ! Szybki plener , mega pomysły na Naszym ślubie w górach. Nie spodziewałam się aż takich efektów. Cudowna pamiątka do końca życia , wielkie dzięki ❣️

FOTOGRAF NA WESELE PSZCZYNA

Trzeba zauważyć, że wybranie usług fotografa ślubnego w Pszczynie nie będzie prostym zadaniem. Warto jednak wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii, które mogą ułatwiać podjęcie dobrej decyzji. Pierwsza sprawa to poszukiwanie osób z odpowiednim doświadczeniem. Dodatkowo wskazane będzie wybranie fotografa ślubnego w okolicach Pszczyny, z którym będzie można osobiście się spotkać — co prawda można również spotkanie zrobić w formie Online.

Na spotkaniu będzie można porozmawiać o tym, jak wyobrażacie sobie reportaż ślubny. Będzie okazja do tego, by dobrze dobrać formę reportażu ślubnego. Ma to istotne znaczenie, więc takie spotkanie zawsze znacząco ułatwi dalszą współpracę. Warto zajrzeć na portale społecznościowe fotografa. Dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z blogiem fotografa ślubnego oraz poprosić o pokazanie przykładowego reportażu ślubnego. Doskonałego specjalistę, który jest profesjonalistą, będzie można poznać również po tym, że na spotkaniu zaprezentuje swoje portfolio, będzie można zobaczyć przykładowe ślubne reportaże.

Wiele osób przy wyborze usług kieruje się ceną, jednak nie jest to najlepszy kierunek. Trzeba pamiętać, że zdjęcia ślubne powinny być wyjątkową pamiątką i bardzo istotne będzie stworzenie ich w taki sposób, by jakość była kluczowa. Dlatego nie warto na nich oszczędzać. W trakcie spotkania z fotografem warto zadawać wszystkie pytania, jakie się nasuną, by wyjść z tego spotkania z jak największą ilością informacji, które mogą mieć znaczenie. Jeśli wybieracie fotografa ślubnego w Pszczynie czy okolicy, warto zdecydować się na osobę, w której towarzystwie będziecie czuli się swobodnie, staramy się to zapewnić, zachęcając do kontaktu, chętnie doradzimy i podpowiemy jak przygotować doskonały reportaż z wyjątkowego dnia zaślubin.

FOTOGRAF NA WESELE Z KLASĄ PSZCZYNA

Jak myślicie ? Czy każdy fotograf ślubny zrobi dla Was dobry reportaż ślubny? Często można zerknąć na albumy ślubne znajomych i wtedy możecie się delikatnie mówiąc zdziwić. Każdy album ślubny to historia innej miłości, innego życia dwóch osób. Jednak jedne albumy są bardziej udane drugie już niestety mniej. Jako fotograf ślubny mam tę świadomość, że bardzo Wam zależy na tym, by znaleźć się w gronie szczęśliwych posiadaczy albumów ślubnych. Aspekty techniczne sprzętu, jaki posiada fotograf ślubny, nie są wszystkim.

FOTOGRAF ŚLUBNY PSZCZYNA
FOTOGRAF ŚLUBNY PSZCZYNA
FOTOGRAF ŚLUBNY PSZCZYNA

Głównym atutem jest posiadana wiedza i fantazja, jaką ma fotograf ślubny. Ważne jest, by dla fotografa zdjęcia ślubne były pasją. Ważne jest, by Wasz fotograf słuchał waszego głosu. Wielką wartością jest wiedza fotografa, to on musi znać przebieg ślubu i wesela. Dzięki temu doświadczeniu możemy być pewni, że podczas uroczystości nie ucieknie nam żaden ważny moment. Jako Fotograf ślubny z okolic Pszczyny, mam taką wiedzę i to ona jest podstawą mojej pracy.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ ŚLUBNĄ

Ile zapłacimy za fotografa ślubnego w PSZCZYNIE ?

FOTOGRAF ŚLUBNY PSZCZYNA CENA

Szukając fotografa ślubnego w Pszczynie, cena nie powinna dla Was stanowić podstawy poszukiwań. Jestem w pełni świadomy, dla was jest to istotna kwestia, organizując tak duże przedsięwzięcie. Tworząc ofertę ślubną, chcę by, była dostępna ona dla każdego klienta. Przez wszystkie lata obecności na rynku spisałem wszystkie potrzeby przyszłych par ślubnych. To rozwiązanie pozwoliło stworzyć mi ofertę ślubną, która składa się z 3 pakietów.

Reportaż ślubny wcale nie musi być drogi. Jako fotograf ślubny Pszczyna staram się i robię wszystko by zdjęcia nie zależnie od wybranego pakietu były na najwyższym poziomie. Oferta, którą przygotowałem dla Was to nie tylko reportaż ślubny, ale również sesja ślubna czy sesja narzeczeńska. Nim zostanie wybrany pakiet ślubny, zapraszam do kontaktu ze mną. Jestem po to, by razem z Wami wybrać najkorzystniejsze dla Was rozwiązanie. Oferta została przygotowana na sprawdzonych i gotowych rozwiązaniach, oczywiście możecie sami określić, czego tak naprawdę potrzebujecie.

ZOBACZ BLOG FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

Zobacz jak wygląda przykładowy reportaż ślubny, bądź przeczytaj ciekawy artykuł o tematyce ślubnej

Jak przygotować się do ślubu i wesela

Jak przygotować się do ślubu i wesela

Wasz dzień zbliża się wielkimi krokami i zaczynacie się denerwować, czy wszystko przebiegnie tak, jak tego oczekujecie? Spokojnie, to całkowicie normalne. Każda przyszła para młoda chce, aby to wydarzenie było idealne, oraz aby zostało zapamiętane przez nich i gości weselnych najlepiej jak to tylko możliwe. Na szczęście, istnieje sposób, który pozwoli Wam maksymalnie skupić się na radosnych chwilach płynących z tego wyjątkowego dnia, bez obaw o to, że coś pójdzie nie tak. Tym sposobem jest plan wesela. Poniżej przeczytasz kilka godnych uwag napisanych przez fotografa ślubnego.
Czytaj dalejJak przygotować się do ślubu i wesela
Sesja ślubna nad morzem

Sesja ślubna nad morzem

Myśląc o plenerze ślubnym nad morzem, co przychodzi Ci na myśl? Sesja ślubna nad morzem. Spacery plażą, subtelny szum wody, złocisty piasek, magiczne zachody słońca, a może romantyczna atmosfera? Bez wątpienia morskie plaże to wymarzone miejsca na sesję ślubną! W tak wyjątkowej scenerii każde zdjęcie ślubne jest niczym dzieło sztuki. Połączenie zjawiskowej sukni panny młodej, eleganckiego pana młodego oraz dzikiej, niczym nieskażonej przyrody to gwarancja, że sesja ślubna będzie stanowić niepowtarzalną pamiątkę.
Czytaj dalejSesja ślubna nad morzem
zabawy weselne

Zabawy weselne – Jaką rozrywkę można zorganizować gościom podczas wesela?

Zabawy weselne. W weselu zazwyczaj uczestniczą osoby w różnym wieku. Są nowożeńcy i ich rówieśnicy. Rodzice panny młodej i pana młodego. Szczególnie honorowymi gośćmi są seniorzy z obu rodzin. Średnia generacja znajomych i przyjaciół przyprowadza ze sobą dzieci. Zabawa weselna powinna być tak zorganizowana aby każdy z gości znalazł dla siebie odpowiednią rozrywkę.
Czytaj dalejZabawy weselne – Jaką rozrywkę można zorganizować gościom podczas wesela?

Słodki stół na weselu

Słodki stół na weselu - jak zrobić wrażenie na gościach? Słodki stół to jeden z najbardziej popularnych elementów przyjęcia weselnego. Jest on idealnym sposobem na podanie deserów, ciast i tortów, których goście mogą skosztować podczas wesela. Ale jak zrobić wrażenie na gościach i stworzyć idealny słodki stół?
Czytaj dalejSłodki stół na weselu
Dj czy zespół na wesele

Zespół czy DJ na wesele

Zbliża się Wasz Wielki dzień ? Organizacja wesela nie należy do prostych zadań. Jednym z najważniejszych aspektów podczas planowania tego wydarzenia jest odpowiedni repertuar muzyczny, który zapewni DJ bądź Zespół weselny. Zespół czy DJ na weselu, Kogo wybrać ? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.
Czytaj dalejZespół czy DJ na wesele

SPRAWDŹ WOLNY TERMIN – ZAPYTAJ O CENĘ

Masz do nas pytanie ? Interesuje się cena usługi, napisz do nas : biuro@fotosteria.pl
Czekamy też na Ciebie pod numerem telefonu:  (+48) 536-762-781

Imię(wymagane)
Nie musisz się obawiać niechcianego naciągania przez telefon. Rozmowa często ułatwia nam szybciej przygotować ofertę dopasowaną do waszych potrzeb.
W tym miejscu napisz nam gdzie i kiedy odbędzie się ślub i wesele.
Zgoda na przetważanie danych
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Spis treści:

Fotografujemy ślubny, wesela, sesje plenerowe, sesje narzeczeńskie, sesje rodzinne w tych miastach i nie tylko:

Śląskie

Fotograf ślubny Śląsk

Bielsko-Biała, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Pszczyna, Pyskowice, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Tychy, Ustroń, Wisła, Wodzisław Śląski, Zawiercie, Żory, Żywiec, Lędziny

Małopolskie

Fotograf ślubny Małopolska

Andrychów, Białka Tatrzańska, Brzesko, Chrzanów, Kęty, Kraków, Myślenice, Nowy Sącz, Olkusz, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Zakopane, Zator, Dębica, Bieruń, Nowy Targ, Mogilany, Gródek nad Dunacjem, Krynica-Zdrój, Limanowa

Opolskie

Fotograf ślubny Opolskie

Opole, Kędzierzyn-Koźle, Dobrodzień, Kluczbork, Nysa

Oraz w takich miastach jak: Wrocław, Radom, Jędrzejów, Łódź, Mielec

Zobacz więcej: