fbpx

Copyright © 2023 - Fotosteria - Fotografia Ślubna
ASPEKT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KRS0001010244 NIP6312709800

Polityka Prywatności

Promocja numer 1

ALWAYS GRAB THE OPPORTUNITY

Description for this block. Use this space for describing your block. Any text will do. Description for this block. You can use this space for describing your block.

Button

FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW

Fotograf Ślubny Wrocław. Miękki koc oczekuje na oparciu fotela, w czajniku gotuje się woda na aromatyczną herbatę? Stolik kawowy wyposażony jest już w zestaw przekąsek? Nadszedł długo wyczekiwany wieczór…

SPRAWDŹ TERMIN I CENĘ

Możesz włączyć laptop i wpisać w wyszukiwarkę słowa, o których myślisz od rana. Fotograf ślubny Wrocław… to tylko trzy wyrazy, lecz dla Ciebie prawdopodobnie są to słowa, o których myślisz już od dawna. Po zaręczynach i wyborze daty ślubu wsiedliście na karuzelę, która nabiera tempa. Przedślubne poszukiwania czas zacząć, a Internet może znacznie je ułatwić. Zasiądź więc wygodnie, otul się przyjemnym w dotyku kocem. Za chwilę zobaczysz dziesiątki ofert profesjonalnych fotografów, specjalizujących się w wykonywaniu zdjęć ślubnych. Podpowiem Ci chętnie, co powinno stać się kryterium dominującym przy wyborze fotografa ślubnego we Wrocławiu. Rozpoczynasz wyjątkowy etap swojego życia, chcesz nacieszyć się atmosferą niezwykłości. To Twój czas, nie idź na ustępstwa i kompromisy.

ZOBACZ NASZE WYBRANE ZDJĘCIA ŚLUBNE

NAJLEPSZY FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW

Wśród fotografów ślubnych są tacy, dla których liczy się jakość i pomysł na zdjęcia ślubne. Jestem fotografem ślubnym z doświadczeniem, dlatego nie boję się rozmawiać o swoich oryginalnych pomysłach. Profesjonalizm w fotografii ślubnej to nie tylko odpowiednie ustawienie sprzętu. Najlepszy fotograf ślubny we Wrocławiu zaproponuje Wam niestandardowe zdjęcia, które pozwolą uzyskać najlepszy efekt. Zwróć uwagę na zdjęcia z sesji ślubnych, powstających innego dnia niż ślub i wesele. Na takich fotografiach jesteście zrelaksowani, a na Waszych twarzach maluje się szczęście. Pozwól, że przedstawię Ci pokrótce, jak pracuję. Jako fotograf ślubny, realizujący sesje na terenie Wrocławia i okolic wiem, że najlepszy fotograf to doświadczony profesjonalista z indywidualnym spojrzeniem na zdjęcia.

FOTOGRAF NA WESELE WROCŁAW – MOJA PRACA KROK PO KROKU

Ślub to niezwykły czas, w którym uroczyście, symbolicznie, oficjalnie i nieformalnie zmieni się wszystko. Nawet jeśli znacie się od wielu lat, moment zaślubin jest przełomowy i niezwykły. Towarzyszę nowożeńcom w tych wspaniałych chwilach, widząc niezwykłe emocje i przyznam, że każda uroczystość jest dla mnie ogromnym przeżyciem. Moja praca w dniu ślubu to przede wszystkim dokumentacja najważniejszych momentów. Pracuję, opierając się na reportażu z dnia ślubu.

Na zdjęciach ślubnych zobaczycie przygotowania w dniu ślubu, które są czasem pełnym wzruszeń. To podczas przygotowań padają najpiękniejsze słowa z ust Twoich bliskich. Jest jeszcze czas na łzy wzruszenia, które pokryje profesjonalny makijaż. Jestem do dyspozycji, aby wykonać fotografie detali, tak ważnych w tym dniu. Obrączki, bukiet Panny Młodej, kwiaty z poszetką u Pana Młodego, obuwie ślubne i kilka zdjęć portretowych.

ZOBACZ BLOG FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

Zobacz jak wygląda przykładowy reportaż ślubny, bądź przeczytaj ciekawy artykuł o tematyce ślubnej

Ile kosztuje wesele

Ile kosztuje wesele

Ile kosztuje wesele ? Ślub jest tego rodzaju wydarzeniem w życiu młodych ludzi pragnących iść razem przez życie, że nie da się go porównać z niczym innym. Stąd też szczególną rolę odgrywają staranne przygotowania do jedynej w swego rodzaju uroczystości. O czym powinna pamiętać przyszła Panna Młoda, by to właśnie jej ślub wyglądał tak, jak sobie wymarzyła? I by bajka mogła wreszcie doczekać się urzeczywistnienia?    Kilka cennych porad na wydatki, których absolutnie nie warto bagatelizować, przedstawiamy poniżej.
Czytaj dalejIle kosztuje wesele
Kameralne wesele

Kameralne wesele – nowy trend w organizacji ślubów i przyjęć weselnych

Kameralne wesele to pojęcie, które zdobywa ostatnio coraz większą popularność wśród młodych par. Wiele osób zamiast hucznych imprez z setkami osób, decyduje się na małe przyjęcie weselne w gronie najbliższych. W dzisiejszym artykule przedstawiamy kilka argumentów, które przemawiają za tym, aby zorganizować małe przyjęcie weselne oraz porady, jak to zrobić.
Czytaj dalejKameralne wesele – nowy trend w organizacji ślubów i przyjęć weselnych
ślub konkordatowy

Ślub Konkordatowy

Ślub to niewątpliwie jeden z ważniejszych dni w Waszym życiu. To moment, w którym rozpoczyna się Wasza wspólna dalsza wędrówka przez życie. Nie zawsze będzie ona jednak usłana różami. Nie zawsze będzie też dawać tyle emocji, ile będzie w Was podczas dnia zaślubin. Zazwyczaj to głównie rodzice namawiają i niejako popychają do sformalizowania związku. Jest to również i dla Was bardzo ważny aspekt dalszego życia. Podejmując decyzję o zawarciu związku małżeńskiego, musicie przede wszystkim ustalić jakim ślubem jesteście zainteresowani.
Czytaj dalejŚlub Konkordatowy
Dj czy zespół na wesele

Zespół czy DJ na wesele

Zbliża się Wasz Wielki dzień ? Organizacja wesela nie należy do prostych zadań. Jednym z najważniejszych aspektów podczas planowania tego wydarzenia jest odpowiedni repertuar muzyczny, który zapewni DJ bądź Zespół weselny. Zespół czy DJ na weselu, Kogo wybrać ? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.
Czytaj dalejZespół czy DJ na wesele

KAŻDY SZCZEGÓŁ NA FOTOGRAFIACH Z DNIA ŚLUBU

Przychodzi czas na błogosławieństwo Młodej Pary. Tą niezwykłą chwilę uwieczniam z wielu perspektyw. Gdy udajecie się na miejsce zaślubin, ja również spieszę, by jeszcze przed Wami zjawić się, zrobić kilka zdjęć oczekującym gościom i skupić się na Was. Jesteście tacy przejęci, a ja nie narzucając się, robię zdjęcia, które będziecie przeglądali z przejęciem nawet po wielu latach. Mam doświadczenie, pozwalające mi wykonywać zdjęcia ślubne w kościele, nie tylko we Wrocławiu ? Czy zapamiętasz wszystkich, którzy po ślubie będą składali życzenia?

Z pewnością nie będzie to możliwe. Zobaczysz tę chwilę na zdjęciach ze ślubu i wesela. Ten moment, gdy opadają emocje, związane z ceremonią zaślubin uwieczniam na wyjątkowych zdjęciach sprzed sali weselnej. Od tej chwili czeka Was dobra zabawa, radość, śmiech i moc życzliwości. Sala weselna oczekuje udekorowana bajkowo, obsługa czeka na Wasze wejście, a goście niecierpliwią się podczas rozmów. Jako fotograf ślubny łapię Wasze, wielkie wejście.

FOTOGRAFIE Z WESELA WE WROCŁAWIU

Wasz Pierwszy Taniec przejdzie do historii rodzinnej nie tylko jako starannie przygotowana, idealna technicznie choreografia, ale przede wszystkim dzięki emocjom, jakie wywoła wśród obserwujących. Moim zadaniem jest udokumentowanie nie tego, że Pierwszy Taniec się odbył, że tańczyliście w dymie oraz w takt (czego de facto na zdjęciach nie widać). Moja praca fotografa ślubnego to misja przekazania tego, co w danej chwili jest ważne. Oprócz artyzmu pokażę na zdjęciach to, co w chwili Pierwszego Tańca widoczne jest w Waszych oczach – radość i miłość. Zabawa weselna będzie doskonale udokumentowana na fotografiach z Dnia Ślubu. Nie możesz być wszędzie, dlatego jestem ja. Fotograf ślubny z Fotosterii nie będzie się wyróżniał, lecz zdąży uchwycić wszystko, co warto zauważać i wspominać.

FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW

WESELE TRWA, FOTOGRAF WCIĄŻ DOKUMENTUJE

Moja praca jest moją pasją, dlatego Ważniejsze od odczucia zmęczenia są perfekcyjne zdjęcia. Jestem nieustannie w ruchu, aby nie przegapić ważnych chwil. Gdy na sali weselnej pojawia się tort, moje zdjęcia pozwalają zauważyć, zauroczenie tym słodkim dziełem sztuki. Wiem jak dla Par Młodych jest ważny tort weselny. Dlatego nie ukrywam, robię też zdjęcia jemu. Tak po prostu. Podziękowania dla rodziców to kolejna okazja do łez wzruszenia. W moich ujęciach to nie tylko dokumentacja uścisków i prezentów.

Chcę, abyście po latach mogli przypomnieć sobie, co wtedy czuliście, jak drżały Wam dłonie. Ta uroczysta chwila to potwierdzenie, że wiele odtąd się zmieni. Fotografuję szaloną zabawę i chcę, aby na zdjęciach z wesela widoczny był ruch, dynamizm i energia. Profesjonalnie, z wyczuciem i optymizmem uwieczniam zabawy, proponowane przez wodzireja. Oczepiny na fotografiach ślubnych? Robię zdjęcia, które pozwolą Ci spojrzeć na ten moment jeszcze raz, z zupełnie nowej perspektywy.

Fotograf ślubny MIASTO – Galeria zdjęć

FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW
FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW
FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW
FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW

FOTOGRAFIA ŚLUBNA WROCŁAW — CO JEST WAŻNE PRZY WYBORZE FOTOGRAFA?

Zanim zdecydujecie się podpisać umowę, weźcie pod uwagę komunikację i profesjonalizm. To dwie kwestie, które będą miały znaczenie w dniu ślubu… oczywiście poza dostępnością terminu na Wasze wesele. Jeśli znajdziesz wśród ofert fotografów ślubnych z Wrocławia to, co wpisuje się w Twój gust – zdjęcia wywołują u Ciebie zachwyt i nie nudzisz się ich oglądaniem, warto zadzwonić do fotografa i umówić się na spotkanie. W moim przypadku wygląda to tak: Spotykamy się, aby porozmawiać o Waszych oczekiwaniach. Opowiadam, jak pracuję. Dzielę się z Wami pomysłem na Wasz reportaż, omawiamy szczegóły. Jeśli macie pytania, pozostaję do dyspozycji a na kilkanaście dni przed terminem ślubu i wesela potwierdzamy wszystko i ustalamy dokładne godziny mojej pracy. Czy Wam to odpowiada?

FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW – DOBRE OPINIE TO PODSTAWA

Przy wyborze fotografa na ślub we Wrocławiu musisz kierować się własnym gustem. Siądźcie oboje przed komputerem i wybierzcie swoich faworytów. Musicie zdecydować wspólnie, przy wyborze fotografa ślubnego powinniście być jednomyślni. Styl, w jakim tworzy ma zachwycać Was oboje. To wasze zdjęcia ślubne – pamiątka najważniejszych, wspólnych chwil. Fotograf ślubny powinien być osobą profesjonalną, odpowiedzialną, sumienną i terminową. Jestem fotografem ślubnym, który poza gwarancją perfekcji technicznej oferuje przygotowanie w każdej sytuacji.

Sprawdźcie opinie nowożeńców, którzy już korzystali z moich usług, aby przekonać się jak wygląda współpraca w praktyce. Doświadczenie, zdobyte w pracy fotografa ślubnego we Wrocławiu i okolicach zaowocowało przygotowaniem na każdą ewentualność. Korzystam z niezawodnego sprzętu fotograficznego. Przekonajcie się, co sądzą o mnie klienci. Zwróćcie uwagę na opinie, dotyczące jakości mojej pracy oraz współpracy ze mną.

POZNAJ OPINIE NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

To piszą o nas, nasi zadowoleni klienci. Dokładamy wszelakich starań, by każdy klient powracał do nas.

Doskonała
Na podstawie 31 opinii
Marcin Ostatkiewicz
Marcin Ostatkiewicz
2022-10-30
Łukasz to świetny fotograf , ma naprawdę profesjonalne podejście . Miły , pomocny , kreatywny dobrze się z nim współpracuje . Polecam
Karolina Serwotka
Karolina Serwotka
2022-10-30
Serdecznie polecam Łukasza jeśli chodzi o fotografie ślubną super pomysły profesjonalizm i fantastyczna jakość zdjęć !
Sebastian Maciaszek
Sebastian Maciaszek
2022-10-21
Fantastyczne zdjęcia i super kontakt. Fotograf godny polecenia. Dziękujemy jeszcze raz ?
Magdalena Płonka
Magdalena Płonka
2022-10-08
Fotograf godny polecenia! Stały kontakt, doradztwo i pomocność na najwyższym poziomie! Podczas współpracy z Łukaszem nie czuliśmy skrępowania, a sama atmosfera na sesjach sprawia, że zdjęcia wychodzą mega naturalnie. W dniu ślubu czuć było jego wsparcie i zaufanie, że zdjęcia będą super. I tak też jest! Galeria zrobiła na nas ogromne wrażenie. Oczekiwania spełnione w 100%!
Dawid Płonka
Dawid Płonka
2022-10-08
Serdecznie polecam Łukasza. Robi niesamowitą robotę przy dobrej zabawie. Przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej jak i z samego wesela wyszły super. Bardzo dobry kontakt i podejście do klienta.
Michał Kopczyński
Michał Kopczyński
2022-10-07
Polecam z całego serca. Świetne podejście fotografa do organizacji wesela, pomoc w razie każdego problemu, i stały kontakt telefoniczny lub mailowy. Same zdjęcia bardzo dobrze wykonane, naturalne. Fotograf widzi co dzieje ię na sali i potrafi złapać naprawdę piękne chwile w tak ważnym dniu jakim jest ślub oraz wesele. Fotograf na ślub TYLKO Fotosteria.
Adrianna Nowak
Adrianna Nowak
2022-10-06
Polecam Fotosterie, piękne zdjęcia mamy pamiątkę na całe życie. Sympatyczna obsługa, bardzo mili ludzie.
Patrycja Wiencek
Patrycja Wiencek
2022-09-08
Z całego serca polecam Łukasza jako fotografa, innego fotografa nie wyobrażam sobie na naszym ślubie. Zdjęcia przepiękne, współpraca na wysokim poziomie ❤️
romek9991
romek9991
2022-09-08
Najlepszy fotograf, super wykonane zdjęcia, mega współpraca
Marza Wrzodzia
Marza Wrzodzia
2022-08-28
Polecam Łukasza ! Pomimo małego przyjęcia , zdjęcia wyglądają na dużą imprezę ! Szybki plener , mega pomysły na Naszym ślubie w górach. Nie spodziewałam się aż takich efektów. Cudowna pamiątka do końca życia , wielkie dzięki ❣️

JAK WYBRAĆ DOBREGO FOTOGRAFA NA WESELE WE WROCŁAWIU?

Wybrać dobrego, świetnego, a wręcz idealnego fotografa na wesele we Wrocławiu nie musi być zadaniem niemożliwym. Kieruj się wizją artystyczną, upodobaniami, spojrzeniem na fotografię jak na dzieło sztuki. Niech zdjęcia ślubne, powstałe w dotychczasowym dorobku fotografa są dla Ciebie czymś wyjątkowym. Porozmawiajcie o szczegółach. Dobry fotograf powinien być pewny siebie i wyważony. Otwarty na propozycje, a zarazem stanowczy. Ceniący indywidualizm i pragnienie wyróżnienia się, a jednocześnie posiadający umiejętność przekonywania. Zwróć uwagę na atmosferę, jaka wokół siebie tworzy fotograf ślubny.

Nawet jeśli jest niezwykłym specjalistą w dziedzinie zdjęć ślubnych we Wrocławiu i okolicach, ale nie posiada życzliwości, taktu, umiejętności budowania pozytywnych relacji, taka osoba nie stanie się idealnym, dopasowanym elementem Dnia Ślubu. Niech będzie jak kumpel. W wieloletniej pracy w ramach Fotosteria, jako fotograf ślubny nawiązałem wiele, przyjacielskich relacji, które pielęgnuję do dziś. To wspaniałe, że mogę dzielić z Wami tak wspaniały dzień.
Oferta fotografa na ślub i wesele we Wrocławiu

ZASTANAWIASZ SIĘ, CO SKŁADA SIĘ NA OFERTĘ FOTOGRAFA ŚLUBNEGO Z WROCŁAWIA I OKOLIC?

Czy oferta fotografa ślubnego we Wrocławiu zawiera pakiet zdjęć z dnia ślubu oraz fotografie, stworzone w ramach sesji ślubnej? Tak. Dzień ślubu jest dokumentowany w ilości zdjęć, wybranych przez Państwa Młodych. Wiem, jak ważna jest piękna oprawa, z tego względu fotografie ślubne mojego wykonania zamknięte są w nowoczesnej, elektronicznej formie i wspólnie z klientami dopasowujemy ofertę do potrzeb. Wiem, że zdjęcia ślubne będą doceniane w miarę upływu czasu.

W mojej ofercie znajdziesz fotografie ślubne z drona (Wrocław i okolica), aby zdjęcia zachwycały Cię/Was od razu. Jestem pewien, że moja oferta wpisze się w Wasze założenia i nawiążemy relację, pełną przyjacielskiej atmosfery. Jestem fotografem ślubnym z terenu Wrocławia, to tam fotografuję. Bez względu na Wasze zmiany w pracy możemy się spotkać i porozmawiać, sama rozmowa nie wiąże nas na dalszą współpracę, choć jest już dużym krokiem w jej kierunku.

FOTOGRAF NA WESELE Z KLASĄ W WROCŁAWIU

Jak przyjęło się wśród narzeczonych, wesele z klasą to marzenie Pary Młodej i gości wydarzenia. Jeśli zależy Wam na tym. Aby wesele miało swoją klasę, a oprawa dekoracyjna na zewnątrz była niezawodna wybierzcie usługodawców, którzy mają renomę w weddingowym świecie. Jestem fotografem ślubnym, który wpisuje się we wrocławskie realia, a jednocześnie nie zapomina o swojej niezależności artystycznej.

FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW
FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW
FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW

Stanę się częścią machiny weselnej, która będzie dla Was produkowała wspaniałą, weselną zabawę. Wszystko musi być doskonale zorganizowane, nawet zdjęcia ślubne, które też muszą mieć swoją klasę. Bądźcie świadomymi konsumentami, którzy oczekują wysokiej jakości usług. Nie wystarczy, że zdjęcia ślubne zostaną obrobione w programie komputerowym. One powinny być klasą samą w sobie, bez kompromisów i szukania w nich innowacyjności. Robię zdjęcia ślubne, na których efekt widoczny jest już na pierwszy rzut oka. Zdjęcia z klasą na wesele z klasą.

Sesje plenerowe Wrocław

Sesja ślubna we Wrocławiu to wyjątkowy sposób na uwiecznienie pięknych chwil związanych z dniem ślubu. Miasto to oferuje wiele urokliwych miejsc, które doskonale nadają się na tło do romantycznych fotografii. Sesje plenerowe we Wrocławiu cieszą się dużą popularnością, ze względu na bogactwo zabytków i pięknych krajobrazów, które można w nich uwiecznić. Fotografowie specjalizujący się w sesjach ślubnych doskonale znają miasto i potrafią wykorzystać jego walory, aby stworzyć wyjątkową atmosferę na zdjęciach. Dzięki temu para młoda może mieć piękne i niepowtarzalne zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką na całe życie.

FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW — CENA

Cena usług fotograficznych fotografa ślubnego zależna jest od wielu czynników. We Wrocławiu cena kształtowana jest, podobnie jak w innych miastach w zależności od ilości zdjęć, które wybierzecie w ramach pakietu. To z kolei przedkłada się na długość mojej pracy podczas ceremonii i przyjęcia. Oczywiście możecie poprosić o przedłużenie mojej pracy, które będzie dodatkowo płatne. Zależy mi na najwyższej jakości usług fotograficznych we Wrocławiu, dlatego jestem do dyspozycji w przypadku, jeśli zastanawiacie się nad którąś z opcji. Jestem fotografem ślubnym, który najpierw mówi o zdjęciach, cena jest mniej ważna.

SPRAWDŹ WOLNY TERMIN – ZAPYTAJ O CENĘ

Masz do nas pytanie ? Interesuje się cena usługi, napisz do nas : biuro@fotosteria.pl
Czekamy też na Ciebie pod numerem telefonu:  (+48) 536-762-781

Imię(wymagane)
Nie musisz się obawiać niechcianego naciągania przez telefon. Rozmowa często ułatwia nam szybciej przygotować ofertę dopasowaną do waszych potrzeb.
W tym miejscu napisz nam gdzie i kiedy odbędzie się ślub i wesele.
Zgoda na przetważanie danych
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Spis treści:

Fotografujemy ślubny, wesela, sesje plenerowe, sesje narzeczeńskie, sesje rodzinne w tych miastach i nie tylko:

Śląskie

Fotograf ślubny Śląsk

Bielsko-Biała, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Pszczyna, Pyskowice, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Tychy, Ustroń, Wisła, Wodzisław Śląski, Zawiercie, Żory, Żywiec, Lędziny

Małopolskie

Fotograf ślubny Małopolska

Andrychów, Białka Tatrzańska, Brzesko, Chrzanów, Kęty, Kraków, Myślenice, Nowy Sącz, Olkusz, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Zakopane, Zator, Dębica, Bieruń, Nowy Targ, Mogilany, Gródek nad Dunacjem, Krynica-Zdrój, Limanowa

Opolskie

Fotograf ślubny Opolskie

Opole, Kędzierzyn-Koźle, Dobrodzień, Kluczbork, Nysa

Oraz w takich miastach jak: Wrocław, Radom, Jędrzejów, Łódź, Mielec

Zobacz więcej: