fbpx

Copyright © 2023 - Fotosteria - Fotografia Ślubna
ASPEKT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KRS0001010244 NIP6312709800

Polityka Prywatności

Pamiątka na lata …

SESJA NARZECZEŃSKA

Sesja narzeczeńska jest obecnie obecnie bardzo modna – idealna na rozluźnienie przed zaplanowanym ślubem. Jedni decydują się na zdjęcia z okresu narzeczeństwa z uwagi na to, iż po prostu pragną uwiecznić te chwile, inni zaś z dużo praktyczniejszych powodów. Większość par młodych, które planują ślub i w związku z tym sesję ślubną, zdecydowana jest także na sesję narzeczeńską. Jeśli poszukujecie Państwo inspiracji na sesję narzeczeńską, to znajdziecie je na naszej stronie.

Dlaczego warto wykonać sesję narzeczeńską?

Oferta fotografii ślubnej

Jesteście narzeczeństwem i pragniecie uchwycić te chwile na zawsze, jeszcze zanim staniecie na ślubnym kobiercu? Jeśli to prawda, znaleźliście się w odpowiednim miejscu — zajmujemy się profesjonalnie fotografią ślubną. Wykonanie zdjęć obrazujących czas waszego narzeczeństwa to spore wyzwanie dla fotografa, trzeba mieć na uwadze, iż to wyjątkowe chwile i z nigdy się już nie powtórzą.

Tworząc dla was sesje narzeczeńskie, dokładamy wielu starań, aby były one wyjątkowe. Reportaż z bycia w narzeczeństwie to wiele istotnych i wartych uchwycenia chwil, które tworzą jedną spójną całość. Budując historię narzeczeńską, możemy uchwycić takie chwile, jak choćby moment zaręczyn. Najbardziej istotna będzie tutaj niewątpliwie współpraca z fotografem, który stanie na wysokości zadania, zatem postara się uwiecznić wszystkie najważniejsze dla was chwilę. W fotografii narzeczeńskiej istotne jest stworzenie historii, która będzie stanowić wspaniałą pamiątkę na wiele lat.

Każda para, która zdecyduje się na podjęcie współpracy z naszą firmą, otrzyma przepiękny reportaż narzeczeński. Jeśli poszukujecie Państwo fotografa, który wykona sesję narzeczeńską, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod wskazanym na naszej stronie numerem telefonu.

Sesja narzeczeńska – Galeria zdjęć

sesja narzeczeńska
sesja narzeczeńska
sesja narzeczeńska
sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska idealny prezent

Oferta fotografii ślubnej

Zdjęcia wykonane w ramach sesji narzeczeńskiej, mogą być świetnym prezentem, na przykład dla rodziców Państwa młodych. Stałym elementem praktycznie każdego wesela, są podziękowania dla rodziców. Częste jest wręczanie słodyczy, alkoholi, kwiatków. Oczywiście każdy spośród upominków jest miłym gestem wobec rodziców, a kiedy jest ponadto jeszcze bardziej osobisty, to nabiera większego znaczenia.

W takim przypadku świetnie sprawdzają się zdjęcia, które zostały wykonane jeszcze w czasie narzeczeństwa podczas sesji narzeczeńskiej. Do prezentu w ramach podziękowania dla rodziców czy podziękowaniu dla gości weselnych, można dołączyć album wraz ze zdjęciami z sesji narzeczeńskiej albo też fotoobraz. Koszty w ten sposób przygotowanego upominku, nie są wcale duże, ale radość, jaki daje, jest ogromna jaką dają nam prezenty z sesji narzeczeńskiej.

sesja narzeczeńska
sesja narzeczeńska
sesja narzeczeńska
sesja narzeczeńska

Jakie korzyści daje sesja narzeczeńska? 

Sesja narzeczeńska jest świetnym treningiem z fotografem ślubnym przed ślubem.

Poczuć się w pełni swobodnie przed obiektywem aparatu — to nie lada wyzwanie. Dlatego też warto, jest skorzystać z sesji narzeczeńskiej i przyzwyczaić się na luzie do bycia fotografowanym przez fotografa ślubnego. Podczas sesji narzeczeńskiej można dowiedzieć się również, co wychodzi dobrze na fotografiach i na co trzeba zwrócić uwagę.

A wszystko po to, aby móc finalnie w dzień ślubu albo też w trakcie ślubnego pleneru mieć przepiękne zdjęcia ślubne. Jako doświadczony fotograf ślubny pomagam wam podczas sesji narzeczeńskiej i podpowiadam, jak należy ustawić się do konkretnego zdjęcia. Wasze pomysły na zdjęcia, są mile widziane, tym bardziej, jeżeli chcecie, aby wasza sesja narzeczeńska odbyła się w wymarzonym dla Was miejscu. 

Sesja narzeczeńska to wspomnienia z sentymentem z okresu narzeczeństwa. 

Zdjęcia są wspaniałą pamiątką. Zachwycają, tym bardziej te wykonane przez doświadczonego fotografa ślubnego, który poświęca własnej pracy sporo uwagi — fotografie są dobrze wykadrowane i doświetlone, wydrukowane na papierze odpowiedniej jakości, jak i oprawione w pełni spersonalizowany, porządny album. Po latach można wracać do nich z przyjemnością i nostalgią, wspominając ogrom emocji, który towarzyszył ich powstaniu podczas sesji narzeczeńskiej.

Obecnie, kiedy każdą z chwil można uchwycić z użyciem smartfona, jednak zdjęcia w wersji papierowej nie tracą już na wartości. Moment ślubu i wesela potrafi odkryć je na nowo — chyba żadna z Par młodych nie wyobraża sobie tegoż wyjątkowego dnia bez obecności fotografa ślubnego. Do pakietu ślubnego ze zdjęciami, warto dodać także sesję narzeczeńską.

sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to znakomita zabawa 

Oferta fotografii ślubnej

Nie każda osoba lubi być fotografowana. Często zdjęcia kojarzone są z niekomfortową sytuacją, staniem w jednym miejscu i robieniem sztucznych min. W takim przypadku wykonywanie jakichkolwiek zdjęć nie jest przyjemne. Na szczęście, rzeczywistość jest inna. Fotograf ślubny, który zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem fotografii, dokładają wszelkich starań, aby para wyszła na zdjęciach naturalnie i nie odczuwała dyskomfortu związanego z fotografowaniem. W dzisiejszych czasach sesja narzeczeńska przypomina pełną uśmiechów randkę, na której przyszli Państwo młodzi przytulają się i patrzą sobie w oczy, niż poważną i pozostaną sesję, niczym z programu top model.

Możliwości, jakie daje sesja narzeczeńska

Ten argument trafia w samo sedno. W czasie sesji narzeczeńskiej nie trzeba się obawiać o to, iż suknia ślubna ulegnie zabrudzeniu, welon zostanie potargany, czy garnitur po jej zakończeniu najzwyczajniej się zniszczy. To stwarza wiele różnych możliwości. Można skakać po śniegu, chodzić po dzikich lasach, biegać po kałużach, jednym słowem — można wszystko. Warto to wykorzystać, aby móc stworzyć przepiękną pamiątkę na długie lata, a przy tym oswoić się z aparatem.

Sesja narzeczeńska poznaj swojego fotografa

Może brzmi to nieco dziwnie i większość osób zadaje sobie w tym momencie pytanie, po co w ogóle ma poznawać fotografa? Przecież jego portfolio można znaleźć w internecie, najistotniejsze, że zna się na swojej pracy …Nieeee… To bardzo złe podejście i koniecznie trzeba je zmienić. Fotograf ślubny spędza z wami wiele godzin, od rana do samej nocy. Najpierw w domu w czasie przygotowań, następnie w czasie jednej z najbardziej istotnych chwil w życiu, jaką jest przysięga małżeńska.

Jest też z wami w momencie, kiedy bliskie osoby składają wam życzenia, podczas pierwszego tańca czy krojenia tortu. Zatem fotograf ślubny to osoba, która w tym szczególnym dniu, nie odstępuje was ani na krok. Jest to ktoś, kto obserwuje waszą radość, wzruszenie, zdenerwowanie. Zastanówcie się teraz, czy warto brać jakąkolwiek osobę, która wykona wasze zdjęcia w czasie ślubu? Nawet jeżeli te fotografie będą cudowne, to zdecydowanie lepiej jest mieć przy sobie osobę uśmiechniętą, pomocną, otwartą i miłą? Czy może jednak milczącą, sztywną, mrukliwą, bez uśmiechu goszczącego na twarzy? Wiadomą rzeczą jest, iż ludzie mogą być różni, niemniej jednak świadcząc usługi w jakiejkolwiek branży, gdzie prowadzi się współpracę z ludźmi, powinno się być miłym i uprzejmym.

Ale wracając teraz do głównego tematu, czyli ,,Zapoznania z własnym fotografem. Bez problemu wasz fotograf ślubny, zgodzi się również na wykonanie sesji narzeczeńskiej. I będzie to bardzo dobra okazja, aby móc się przekonać, jak będzie z nim przebiegała współpraca, czy podoba się wam styl jego pracy, czy nadajecie na takich samych falach. Jest to niezwykle istotna kwestia, aby w dniu ślubu nie zaprzątać sobie głowy tym, czy fotograf sobie poradzi. Jeśli zapoznacie się z nim wcześniej, to z dużym prawdopodobieństwem będziecie odnosić wrażenie, iż na własny ślub zaprosiliście kogoś znajomego, nie zaś kompletnie obcą osobę, której nigdy wcześniej nie widzieliście.

sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska w górach

 To znakomita opcja dla wszystkich tych osób, które darzą szczególną sympatią wędrówki po górach. Na pewno, jest to jedna spośród najbardziej wymagających lokalizacji do wykonania sesji zdjęciowej, ale przy tym jedna z najpiękniejszych. Najlepiej zapomnieć o najczęściej uczęszczanych szlakach. Na sesję narzeczeńską warto wybrać miejsca, w których nie ma żadnych turystów, zaś wolność gór wyczuwalna jest dokoła. To będzie bardzo dobre miejsce, aby wykonać intymną sesję narzeczeńską, która na pewno pozostaje z wami na wiele lat.

Sesja narzeczeńska w mieście 

Kiedy rozważamy plener miejski, raczej rzadko chodzi nam o miejski plener, nieprawdaż? Niemniej jednak sesje narzeczeńskie realizowane na terenie miasta, z którym ewidentnie coś nas łączy, mogą stać się naprawdę świetną i ciekawą alternatywą dla zielonych lasów i łąk. Miasto jest w stanie zaoferować nam inną energię i przestrzeń, która pełna jest przypadkowych przechodniów, detali architektonicznych i kolorów. Jeżeli marzycie o zupełnie naturalnej sesji, to czy może być coś bardziej naturalnego, aniżeli przeprowadzenie jej właśnie na terenie miasta, miasteczka, albo wsi, w którym przyszło wam żyć na co dzień?

Przestrzeń miejska to zdecydowanie nie tylko centrum, nowoczesne biurowce i kamienice. To także spokojne zakątki, przepiękne widoki i zieleń. Praktycznie każda miejscowość, ma nam do zaoferowania niemalże taki sam wachlarz możliwości — zaczynając od budowli przemysłowych, kończąc na parkowych alejkach i klombach utworzonych z kwiatów.

sesja narzeczeńska w mieście

Sesja narzeczeńska cena

Oferta fotografii ślubnej

Ceny sesji narzeczeńskich znajdujących się w naszej ofercie, zaczynają się już od kwoty 400 złotych. Dokładny cennik ustalany jest indywidualnie, w zależności od różnych parametrów, które omawiamy wspólnie z klientem. Zachęcamy do skontaktowania się z nami za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt albo telefonicznie. Na wiadomości staramy się odpowiadać jak najszybciej i odbierać każdy telefon. Jeżeli z jakiegoś powodu, nie możecie się Państwo z nami skontaktować, na pewno oddzwonimy. 

Jak długo trwa sesja narzeczeńska? 

Sesja narzeczeńska trwa najczęściej od 40 minut do 2, a nawet 3 godzin. Wszystko zależy od ilości wybranych miejsc, w których będą robione zdjęcia. Sesja narzeczeńska jak już dobrze wiecie to próba generalna przed waszą najważniejszą sesją, czyli sesją ślubną. Przeważnie robimy ją na luzie, tak by Was nie męczyć, wtedy efekt jest najlepszy.

POZNAJ OPINIE NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

To piszą o nas, nasi zadowoleni klienci. Dokładamy wszelakich starań, by każdy klient powracał do nas.

Doskonała
Na podstawie 31 opinii
Marcin Ostatkiewicz
Marcin Ostatkiewicz
2022-10-30
Łukasz to świetny fotograf , ma naprawdę profesjonalne podejście . Miły , pomocny , kreatywny dobrze się z nim współpracuje . Polecam
Karolina Serwotka
Karolina Serwotka
2022-10-30
Serdecznie polecam Łukasza jeśli chodzi o fotografie ślubną super pomysły profesjonalizm i fantastyczna jakość zdjęć !
Sebastian Maciaszek
Sebastian Maciaszek
2022-10-21
Fantastyczne zdjęcia i super kontakt. Fotograf godny polecenia. Dziękujemy jeszcze raz ?
Magdalena Płonka
Magdalena Płonka
2022-10-08
Fotograf godny polecenia! Stały kontakt, doradztwo i pomocność na najwyższym poziomie! Podczas współpracy z Łukaszem nie czuliśmy skrępowania, a sama atmosfera na sesjach sprawia, że zdjęcia wychodzą mega naturalnie. W dniu ślubu czuć było jego wsparcie i zaufanie, że zdjęcia będą super. I tak też jest! Galeria zrobiła na nas ogromne wrażenie. Oczekiwania spełnione w 100%!
Dawid Płonka
Dawid Płonka
2022-10-08
Serdecznie polecam Łukasza. Robi niesamowitą robotę przy dobrej zabawie. Przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej jak i z samego wesela wyszły super. Bardzo dobry kontakt i podejście do klienta.
Michał Kopczyński
Michał Kopczyński
2022-10-07
Polecam z całego serca. Świetne podejście fotografa do organizacji wesela, pomoc w razie każdego problemu, i stały kontakt telefoniczny lub mailowy. Same zdjęcia bardzo dobrze wykonane, naturalne. Fotograf widzi co dzieje ię na sali i potrafi złapać naprawdę piękne chwile w tak ważnym dniu jakim jest ślub oraz wesele. Fotograf na ślub TYLKO Fotosteria.
Adrianna Nowak
Adrianna Nowak
2022-10-06
Polecam Fotosterie, piękne zdjęcia mamy pamiątkę na całe życie. Sympatyczna obsługa, bardzo mili ludzie.
Patrycja Wiencek
Patrycja Wiencek
2022-09-08
Z całego serca polecam Łukasza jako fotografa, innego fotografa nie wyobrażam sobie na naszym ślubie. Zdjęcia przepiękne, współpraca na wysokim poziomie ❤️
romek9991
romek9991
2022-09-08
Najlepszy fotograf, super wykonane zdjęcia, mega współpraca
Marza Wrzodzia
Marza Wrzodzia
2022-08-28
Polecam Łukasza ! Pomimo małego przyjęcia , zdjęcia wyglądają na dużą imprezę ! Szybki plener , mega pomysły na Naszym ślubie w górach. Nie spodziewałam się aż takich efektów. Cudowna pamiątka do końca życia , wielkie dzięki ❣️

Sesja narzeczeńska inspiracje

Jeżeli uwielbiacie robić sobie wspólne zdjęcia, sesja narzeczeńska jest zdecydowanie dla was. Niektórym może wydawać się, iż jest to zupełnie niepotrzebny wydatek, niemniej jednak dzięki takim fotografiom można stworzyć oryginalne i niezapomniane dekoracje na sali weselnej. Są także pary, które rozważają, jaki typ fotografii powinny wybrać. Sesja buduarowa jest propozycją dla tych zakochanych, którzy niczego się nie boją. Sesja narzeczeńska, chociażby w plenerze, w zaciszu własnego domu albo w innym istotnym dla pary miejscu, to na pewno delikatniejsza i dużo bardziej romantyczna opcja. Od czego powinno się zacząć?

Po pierwsze należy zgromadzić wszelkie swoje pomysły na sesję narzeczeńską. Warto przeprowadzić tak zwaną burzę mózgów, zapisać własne inspiracje i pokazać fotografowi zdjęcia, które przypadły wam najbardziej do gustu. Zaproponujcie swoją wymarzoną stylistykę fotografii i nie bójcie się ujawnić nawet najbardziej oryginalnych pomysłów. Pamiętajcie także, iż pierścionek zaręczynowy, wcale nie musi stanowić jedynego gadżetu, który stanie się atrakcją na zdjęciach. Przygotujcie wszelkie akcesoria, chociażby z zapisaną datą zaręczyn albo też inne dodatki, które sprawią, iż zdjęcia będą niezapomniane. Zastanówcie się nam możliwymi hasłami, które warto by było pokazać na fotografiach i pomysłami na poczet wykorzystania oryginalnych akcesoriów.

SPRAWDŹ WOLNY TERMIN – ZAPYTAJ O CENĘ

Masz do nas pytanie ? Interesuje się cena usługi, napisz do nas : biuro@fotosteria.pl
Czekamy też na Ciebie pod numerem telefonu:  (+48) 536-762-781

Imię(wymagane)
Nie musisz się obawiać niechcianego naciągania przez telefon. Rozmowa często ułatwia nam szybciej przygotować ofertę dopasowaną do waszych potrzeb.
W tym miejscu napisz nam gdzie i kiedy odbędzie się ślub i wesele.
Zgoda na przetważanie danych
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zobacz również: