1/1

FOTOGRAF ŚLUBNY SZCZYRK

FOTOGRAFIA ŚLUBNA SZCZYRK

FOTOSTERIA oferuje świetnej jakości reportaże ślubne dla wszystkich, którzy chcą, by ich ceremonia nigdy nie uległa zapomnieniu. Na pewno nieraz spotkaliście się z sytuacją, że para młoda chciała oszczędzić na fotografie. Wiadomo, że podczas szykowania ceremonii ślubnej i imprezy weselnej każde obniżenie kosztów jest na wagę złota (przecież jest ich tak dużo!).  Zaufajcie nam – nie warto. Zdjęcia ze ślubu to pamiątka, która zostanie w rodzinnych albumach dla przyszłych pokoleń. Polecamy więc zaufać doświadczeniu i powierzyć to odpowiedzialne zadanie w ręce profesjonalnego fotografa, z wieloletnim stażem w robieniu zdjęć ślubnych.

 

ZDJĘCIA ŚLUBNE SZCZYRK

Jeśli chcesz, byśmy wybrali najpiękniejsze miejsca i scenerie w okolicy Szczyrku – możesz na nas liczyć. Wiadomo, jak istotne jest ukazanie pary młodej z miasta bądź regionu, z których się wywodzimy. Przecież to część naszej historii, a także historii Waszego związku. W innych okolicznościach wszystko mogłoby potoczyć się inaczej. Ale dla nas liczy się wasza decyzja i wasz wybór. Nieważne czy robimy zdjęcia w starym drewnianym kościele św. Jakuba, czy w innym miejscu na mapie Szczyrku. Dostosujemy się do waszego wyboru i w pełni postaramy się oddać klimat miejsca oraz Wasze emocje.

PLENER ŚLUBNY W SZCZYRKU

Jeśli macie wybrane miejsce na sesję ślubną, to super, ale jeśli nie możecie się zdecydować – zawsze służymy dobrą radą – postaramy się Wam polecić przynajmniej kilka świetnych miejsc w różnych okolicznościach przyrody. Chcąc oddać górską atmosferę miasta Szczyrk – naturalnie że zawsze pomysłem numer jeden jest Skrzyczne. Jest to miejsce niezwykle popularne wśród wielu świeżo upieczonych małżonków. Piękne widoki pozwalają na wyjątkowe zdjęcia na szczycie góry.

 

1/3

FOTOGRAF ŚLUBNY NA WESELE W SZCZYRKU

Wesele w Szczyrku - miejsce o, którym marzą przyszli nowożeńcy. Wiele par decyduje się na organizację ślubu w Szczyrku, choć pochodzi z zupełnie innych regionów Polski. To miasto jest wyjątkowe i wiedzą o tym wszyscy – zapaleni narciarze, ale też piechurzy preferujący Szczyrk w porze letniej. Zdjęcia ślubne w Szczyrku są dziś dostępne dla wszystkich, dla których istotne jest, by fotograf potrafił oddać zarówno piękno ślubu, jak i atmosferę samego wesela. Pewnie zastawiacie się czy warto zarezerwować termin, odpowiecie sobie sami oglądając szersze materiały z naszą fotografią. Jest to bardzo potrzebne aby w pełni zapoznać się z naszym stylem i zobaczyć czy to co dana osoba robi trafi w Wasze oczekiwania. Jeśli chcecie obejrzeć nasze reportaże ślubne to zapraszam do kontaktu

 

SZCZYRK TO IDEALNE MIASTO NA ŚLUB !

WESELE W SZCZYRKU – PROFESJONALNY FOTOGRAF ŚLUBNY

Jeśli wybierasz fotografa, który ma uwiecznić Twój ślub w Szczyrku – wybierz profesjonalistę. Takiego, który dba o najmniejsze szczegóły, bo wie, że właśnie te małe szczegóły to składowe finalnego efektu. Każdy doświadczony fotograf ślubny jest przygotowany, ale kiedy dzieje się coś nieoczekiwanego – potrafi improwizować. Nagła zmiana pogody, oświetlenia – trzeba działać szybko i właściwie do sytuacji, opierając się na wiedzy i doświadczeniu.
 

 

Fotograf towarzyszy parze przez wiele godzin – od dnia przygotowań, przez ceremonię i imprezę weselną po sesję ślubną w plenerze. Warto mieć do niego zaufanie i być pewnym, że kiedy trzeba doradzi i pozwoli wybrać najlepszy wariant. Ważny też jest kontakt między nami. Atmosfera musi być przyjacielska – musimy się polubić, a wtedy wszystko pójdzie nam dużo przyjemniej. Mimo, że fotograf jest z Wami przez wspomniane wcześniej wiele godzin to zawsze powinien pozostawać w cieniu. To jego zdjęcia mają oddawać to, co dzieje się w centrum wydarzeń, ale on sam nie powinien rzucać się w oczy. Mimo dbałości o wszystkie szczegóły powinien być też szybki, przecież musi wykonać setki zdjęć aby w 100% oddać atmosferę dnia Waszego ślubu i wesela.

Nie jest łatwo o dobrego fotografa ślubnego, ale zaufaj nam, Twoje zdjęcia ślubne będą wyjątkowe.

 

SPRAWDŹ WOLNY TERMIN | ZAPYTAJ O CENĘ

Masz do nas pytanie ? Interesuje się cena usługi, napisz do nas : biuro@fotosteria.pl
Czekamy też na państwa pod numerem telefonu:  (+48) 536-762-781
 

 

 

Zobacz inne ciekawe wpisy z zdjęciami oraz artykułami ślubnymi:

Fotografia ślubna, sesje ślubne, sesje narzeczeńskie. Fotografujemy na Śląsku oraz całym południu Polski (okolice Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Katowic, Bielska-Białej, Pszczyny, Żor, Jastrzębia Zdroju, Cieszyna, Gliwic, Rudy Śląskiej, Zakopanego) ale odległość nie jest dla nas problemem aby wykonać dla Ciebie najlepszy reportaż. Jeśli poszukujesz fotografa to sprawdź koniecznie naszą ofertę.

  • w-facebook

2013-2020 © FOTOSTERIA

FOTOSTERIA  | WODZISŁAW ŚLĄSKI | POLAND | (+48) 536-762-781 | biuro@fotosteria.pl